Wypełnienie ust i zmarszczek

Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym i konturowanie oraz wypełnianie ust.

Oferujemy Państwu profesjonalne wypełnianie ust i zmarszczek wykonywane przez doświadczoną specjalistkę, która zajmuje się od długiego czasu tylko wypełnianiem i jest w tej dziedzinie sprawdzona

wypełniłyśmy już zmarszczki i usta ponad 200 klientom!!!

Każdy klient jest przez nas traktowany w pełni indywidualnie.

Wypełniamy usta i zmarszczki tak, aby efekt był w 100% naturalny – wypełnianie jest sztuką i wymaga ogromnego wyczucia estetycznego. Z naszej strony zapewniamy to i grono naszych stałych klientek to potwierdza.

Naszą misją jest spełnianie w pełni oczekiwań i marzeń klientów.

O kwasie:

Kwas hialuronowy ma silne właściwości hydroskopijne, przez co stanowi idealny środek nawilżający. W procesie starzenia tracimy jednak jego młodzieńczy zapas. W konsekwencji słabiej funkcjonują same fibroblasty, wytwarzając coraz mniej włókien kolagenowych. Nasilający się proces utraty kwasu hialuronowego w skórze doprowadza do jej zwiotczenia i poddawania się sile grawitacji. Podając w iniekcji naturalny kwas hialuronowy możemy zatrzymać i odwrócić ten proces, przywracając skórze młodzieńcze właściwości.

Kwas hialuronowy, który posiadamy w ofercie jest kwasem mocno usieciowanym mającym formę utrwaloną, dzięki czemu nadaje się do zabiegów liftingujących, wypełnijących oraz zabiegów mających na celu uwypuklenie określonych okolic skóry.

Pracujemy tylko na wypełniaczach firmy Genyal – renomowanej szwajcarskiej i sprawdzonej firmie.

Cennik:

  • Wypełnienie lub konturowanie ust: 750zł
  • Wypełnienie zmarszczek głębokich: 1500zł
  • Wypełnianie zmarszczek płytkich: 750zł

 

 

 

Zapraszamy!