Mezoterapia mikroigłowa

W PAKIETACH TANIEJ:

Mezoterapia mikroigłowa (witaminowa: wit. c 25%, wit. A, E, DMAE, krzemionka)

3 ZABIEGI  => tylko 599zł

6 ZABIEGÓW => tylko  999zł

8 ZABIEGÓW  => tylko 1199zł

 

Nawet najdroższy krem na świecie nie jest w stanie przebić się przez warstwę naskórka do skóry właściwej, dlatego też aby uzyskać lepszy i głębszy efekt polecamy mezoterapię mikroigłową. Jest co prawda zabiegiem bardziej inwazyjnym niż mezoterapia bezigłowa, ale jeżeli pojawiają się oznaki starzenia się skóry i pierwsze zmarszczki warto wziąć go pod uwagę.

Zabieg ten w szczególności polecamy Paniom między 30-60 rokiem życia aby zniwelować zmarszczki, opóźnić proces starzenia skóry, dostarczyć skórze witaminy A,E zwalczające wolne rodniki, wspomóc regeneracje skóry i odżywić ją witaminą C, można również dodać substancje mające działanie przeciwzmarszczkowe czyli glutation czy dmae. Polecamy również ampułkę z kwasem hialuronowym aby zapewnić skórze odpowiednie nawilżenie, lub peptydy aby zrelaksować zmarszczki mimiczne wokół oczu.

Dzięki tym zabiegom jesteśmy w stanie znacznie poprawić wygląd skóry i jakość ale i spowolnić proces starzenia nawet o 10 lat.

Zabieg wykonywany jest pistoletem z wymiennymi jednorazowymi kartridżami dla danej klientki. Wszystko jest każdorazowo dezynfekowane przed zabiegiem.

Cena zabiegu:

  • 249zł – 1 zabieg  (witaminowa: A,E,C 25%, glutation i krzemionka)
  • 299zł – 1 zabieg (witaminowa A,E,C 25%, glutation i krzemionka) + peptydy
  • 349zł – 1 zabieg (witaminowa A,E,C 25%, glutation i krzemionka) + peptydy + kwas hialuronowy