Nici liftingujące PDO

Nici liftingujące PDO to dobre rozwiązanie dla osób, które mają opadający kontur twarzy, opadające policzki lub tzw. chomiki. W zasadzie ich zadaniem jest tworzenie stelaża, który powstrzyma efekt opadania skóry w wyniku grawitacji. Jest zabiegiem po którym efekt jest natychmiastowy i jest widoczny. Polecamy go najczęściej Paniom po 50-tce.

Efekt? Natychmiastowy 🙂

Na czym polega zabieg?

Nić kwasu hialuronowego umieszczona jest na sterylnej, bardzo cienkiej igle, przy pomocy której wprowadzamy ją w określone okolice skóry twarzy czy ciała. Może być ona umieszczona na igle w dwojaki sposób: spiralnie lub liniowo. W formie podstawowej dają głównie efekt rewitalizacji, natomiast w formie skręconej dodatkowo rezultat liftingu lub zamierzonego ograniczenia mimiki twarzy.

Zabieg polega na wprowadzeniu igły we wcześniej oznaczone miejsce, a następnie bardzo delikatnym i ostrożnym jej wycofaniu, dzięki czemu nici umieszczone na igle pozostają w tkance. Zaraz po zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona, mogą również pojawić się niewielkie krwiaki lub siniaki. Ustępują one zazwyczaj w ciągu kilku dni.

Cena:

nici gładkie (produkcji Europejskiej: włoskiej lub angielskiej)

4 nici – 440zł

6 nici – 660zł

10 nici – 1400zł

nici z haczykiem:

4- 1800zł

6 – 2700zł

10 – 4500zł