Osocze – wampirzy lifting

Wampirzy lifting! Jeden z najbardziej skutecznych zabiegów na zmarszczki i zwiotczałą skórę.
Efekt napięcia skóry już po pierwszym zabiegu.

Zmarszczki i zwiotczała skóra powstaje w wyniku coraz słabszej zdolności regeneracji skóry z wiekiem. Osocze posiada udowodnione właściwości o mocnej regeneracji skóry i tkanek (potrafi odbudować tkankę kostną i dzięki temu ma w medycynie szerokie zastosowanie w celu odbudowy skóry i tkanek) dlatego też jest jednym z bardziej skutecznych zabiegów i też niepowodującym nienaturalnego efektu maski jak w przypadku zastosowania dużej ilości kwasów czy botoksu.

Polecany dla wszystkich powyżej 30 roku życia!

A jaka jest rola osocza? Otóż w momencie wstrzyknięcia płytki krwi pękają, uwalniając mediatory i czynniki wzrostu. Osocze bogatopłytkowe zawiera płytki krwi wypełnione czynnikami wzrostu, komórki regeneracyjne i niewielką ilość komórek macierzystych. Substancje te stymulują komórki skóry do namnażania się oraz pobudzają fibroblasty do wytwarzania nowego kolagenu i elastyny. Dzięki temu poprawia się napięcie skóry, zwiększa jej elastyczność i gęstość, a przez to zmarszczki się wygładzają. Zabieg również likwiduje efekt opadającej skóry.

Zabieg przeprowadzany jest przy użyciu jednorazowych akcesoriów oraz w sterylnie przygotowanym pomieszczeniu. Zabieg polega na pobraniu krwi pacjentowi przez pielęgniarkę i odseparowaniu osocza bogatopłytkowego przy użyciu specjalnej wirówki.
Następnie osocze, peptydy i witaminy przy użyciu pistoletu wtłaczany na odpowiedniej głębokości w skórę.

Czas wizyty łącznie to ok. 1,5 godziny

Cena promocyjna:

  • 1 zabieg – zamiast 999zł – 699zł
  • 2 zabiegi – zamiast 1998zł – 1199zł
  • 4 zabiegi – zamiast 3996zł – 1999zł