Masaż Kobido

kobido masaz olsztyn

Masaż Kobido to japoński lifting twarzy, w którym nie wykorzystuje się skalpela i igieł. Zwolennicy tej metody zachwalają go za efekt odmładzający. Specjalna technika niweluje oznaki starzenia oraz zapobiega ich pogłębianiu się.

Wszystko dzięki odpowiednim uciskom, pobudzona zostaje naturalna synteza kolagenu i elastyny – dwóch ważnych substancji odpowiadających za jędrność i elastyczność skóry. Tkanki są lepiej ukrwione i odżywione. Zmniejszone zostaje napięcie mięśniowe, co poprawia owal twarzy. Po masażu kobido skóra wygląda zdrowo, młodo, promiennie i odzyskuje swój blask. Pojawia się też natychmiastowe uczucie odprężenia i relaksu, co doskonale wpływa na sferę psychiczną.

W odróżnieniu od większości masaży twarzy nie działa tylko na jej powierzchni. Masaż Kobido poprzez swoją intensywność i złożoność technik działa na wewnętrznych warstwach naszej skóry i mięśni. Można powiedzieć, że Kobido ma największą liczbę i najbardziej złożony zestaw technik manualnych. Skuteczność masażu Kobido polega na stymulowaniu metabolizmu komórek, co sprzyja szybkiej regeneracji skóry oraz na pobudzeniu produkcji składników odpowiedzialnych za jej jakość i jędrność.

Masaż jest  głęboką kombinacją tradycyjnych japońskich koncepcji medycznych i różnych technik manipulacji ręką. Charakteryzuje się głównie zmienną szybkością pracy palców.  Intensywność ruchów jest naprzemienna, dzięki czemu pobudzona jest produkcja elastyny i kolagenu, a dzięki kolejnym etapom i powolnym ruchom – skóra staje się zrelaksowana, natomiast ruch drenujący wspomaga odprowadzanie nadmiaru limfy z twarzy i likwiduje opuchliznę.

 

Czas trwania zabiegu: 1,5 godz.,

CENA ZABIEGU:

1 zabieg: 229zł

 

W PAKIETACH TANIEJ!:

2 zabiegi: 409zł

4 zabiegi: 779zł

6 zabiegów: 1099zł