Kriolipoliza - wymrażanie tkanki tłuszczowej > Kriolipoliza KRIOLPOL HT

Kriolipoliza KRIOLPOL HT

 

 

 


PROMOCJA NA KWIECIEŃ 2018 R:


KRIOLIPOLIZA:

Wymrażanie (usuwanie) tkanki tłuszczowej:

 

2 przyłożenia głowic zamiast 499zł => 299zł

 

4 przyłożenia głowic zamiast 999zł => 499zł

 

6 przyłożeń głowic zamiast 1499zł => 699zł

 

12 przyłożeń zamiast 2997zł => 1299zł


 

Sprawdzona i najbardziej skuteczna Kriolipoliza firmy Kriolpol HT z najwyższej półki - zobacz filmik:
https://m.youtube.com/watch?v=EYW0aB6jWAE

Po jednym przyłożeniu głowicą usuwa się około 30-45% tkanki tłuszczowej z kielicha. Efekty widoczne już po jednym zabiegu!

Naukowe podstawy kriolipolizy zostały odkryte w 2008 r. przez dermatologów:  dr. med. Dietera Mansteina  oraz dr med. R. Roxa Andersona  z the Wellman Center for Photomedicine at Massachusetts General Hospital in Boston,  filia harwardzkiej Szkoły Medycznej.  Udowodnili oni, że w kontrolowanych warunkach laboratoryjnych podskórne komórki tłuszczowe są bardziej wrażliwe na działanie zimna niż tkanki je otaczające. Lipidy w komórkach tłuszczowych krystalizują się w wyższej temperaturze niż inne komórki zawierające wodę. Dzięki temu kriolipoliza niszczy tylko komórki tłuszczowe, a oszczędza inne tkanki, takie jak skóra, mięśnie i nerwy. 

W rezultacie ich badania wykazały, że kontrolowane,  miejscowe chłodzenie tkanek może prowadzić do utraty podskórnego tłuszczu bez uszkadzania skóry. Dzięki temu odkryciu opracowano i opatentowano technologię leżącą u podstaw nieinwazyjnego zabiegu kriolipolizy.

Kriolipoliza to metoda polegająca na chłodzeniu tkanek tłuszczowych w celu spowodowania ich rozpadu (lipolizy).Wynikiem zabiegu ma być redukcja tkanki tłuszczowej. Ochłodzone komórki tłuszczowe przechodzą "kontrolowaną śmierć" i stopniowo eliminowane są z organizmu, za sprawą normalnych procesów metabolicznych organizmu, zbliżonych do eliminacji tłuszczu z żywności w wyniku czego grubość warstwy tłuszczowej maleje.

Ostateczny efekt

Efekt redukcji tkanki tłuszczowej jest w pełni widoczny po upływie ok. 6 tygodni i co najważniejsze, zamrożone komórki tłuszczowe w 100 % zostają usunięte z organizmu i nie podlegają regeneracji.


Pracujemy na sprawdzonym sprzęcie z najwyższej półki firmy KRIOLPOL HT

 

Przeciwwskazania do zabiegu:

  • choroby nerek, serca i wątroby 
  • ciąża, menstruacja 
  • miejscowe stany zapalne, rany, zapalenie skóry, choroby skóry, nowotwory
  • miejscowe zaburzenia krążenia, nadwrażliwość na zimno
  • zabiegu nie należy przeprowadzać w połączeniu z innymi metodami stymulacji zimnem
  • choroba Raynauda (napadowy skurcz tętnic  w obrębie rąk, rzadziej stóp)
  • ostra pokrzywka pod wpływem zimna