Newsy > Wampirzy lifting PROMOCJA! Grudzień 28, 2017 13:31:03

Wampirzy lifting PROMOCJA!

Wampirzy lifting! Jeden z najbardziej skutecznych zabiegów na zmarszczki i zwiotczałą skórę. 

Efekt napięcia skóry już po pierwszym zabiegu. 

Cena Promocyjna do 30.01.2018r.: 
1 zabieg - zamiast 999zł - 699zł 
2 zabiegi - zamiast 1998zł - 1199zł 
4 zabiegi - zamiast 3996zł - 1999zł 

Zmarszczki i zwiotczała skóra powstaje w wyniku coraz słabszej zdolności regeneracji skóry z wiekiem. Osocze posiada udowodnione właściwości o mocnej regeneracji skóry i tkanek (potrafi odbudować tkankę kostną i dzięki temu ma w medycynie szerokie zastosowanie w celu odbudowy skóry i tkanek) dlatego też jest jednym z bardziej skutecznych zabiegów i też niepowodującym nienaturalnego efektu maski jak w przypadku zastosowania dużej ilości kwasów czy botoksu. 

Polecany dla wszystkich powyżej 30 roku życia! 

A jaka jest rola osocza? Otóż w momencie wstrzyknięcia płytki krwi pękają, uwalniając mediatory i czynniki wzrostu. Osocze bogatopłytkowe zawiera płytki krwi wypełnione czynnikami wzrostu, komórki regeneracyjne i niewielką ilość komórek macierzystych. Substancje te stymulują komórki skóry do namnażania się oraz pobudzają fibroblasty do wytwarzania nowego kolagenu i elastyny. Dzięki temu poprawia się napięcie skóry, zwiększa jej elastyczność i gęstość, a przez to zmarszczki się wygładzają. Zabieg również likwiduje efekt opadającej skóry.


Zabieg przeprowadzany jest przy użyciu jednorazowych akcesoriów oraz w sterylnie przygotowanym pomieszczeniu. Zabieg polega na pobraniu krwi pacjentowi przez pielęgniarkę i odseparowaniu osocza bogatopłytkowego przy użyciu specjalnej wirówki. 
Następnie osocze, peptydy i witaminy przy użyciu pistoletu wtłaczany na odpowiedniej głębokości w skórę. 

Czas wizyty łącznie to ok. 1,5 godziny 

Zapraszamy!


<< Powrót do aktulności